


- Vraag? Klik hier voor WhatsApp
- Voorgemonteerde glaspanelen en loopwielen
- Beoordelingen van onze klanten:
Een vraag over dit product?
Wij helpen je graag bij het vinden van het juiste product
Uw winkelwagen is leeg
Wij helpen je graag bij het vinden van het juiste product
Moderne overkapping op maat
Moderne aluminium overkapping 4 meter diep en tot 5,06 meter breed met een helder gelaagd glazen dak. Vrije overspanning dankzij de sterke constructie is er geen middenpaal benodigd. Geniet van de zomer met deze aluminium veranda aan het huis. Deze veranda wordt exact op maat geleverd of door ons gemonteerd. Na het plaatsen van de bestelling nemen wij contact op om samen de juiste breedte te bepalen.
De overkapping is ook geschikt voor glazen schuifwanden om een prachtige serre te maken. Dit en andere accessoires vindt je bij de gerelateerde producten hieronder op deze pagina.
Compleet bouwpakket
De overkapping wordt geleverd als compleet bouwpakket met alle benodigde onderdelen zoals PVC bladvanger, PVC buis/90 graden bocht van 75mm, rubbers worden meegeleverd.
Offerte aanvragen
Bestel via de webshop of vraag hier geheel vrijblijvend een offerte aan.
aanbevolen combinaties